İbrahimi Genç

Abdullah Z. Atabey – İbrahimi Genç PDF Oku

İbrahimi Genç PDF kitabı oku veya indir için yazının sonunda paylaştığımız bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kitap tamamen ücretsizdir. Abdullah Z.ATABEY isimli yazar tarafından kaleme alınan bu harika roman genel olarak tevhidi bir mücadeleyi anlatmaktadır. İslam diniyle henüz tanışan ve böylelikle bütün hayatı değişen temiz bir genç ve yaşadığı zorlukları konu alan roman bir solukta heycanla okunacak tarzda. Kitabı okumada veya PDF kitap indir seçeneği ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum yaparak bize bildirirseniz en kısa sürede çözmeye çalışacağız. Kitabı bilgisayardan veya mobil ortamdan indirerek veya indirmeden okuyabilirsiniz.

Burada bulunan herkese şunları söylemek istiyorum. Aziz ve Celil olan Allah’ın bana verdiği ömür boyunca benim için en değerli, en önemli ve öncelikle mesele İslam olacaktır. İslam’ın özü olan tevhid akidesi olacaktır.

Hayatımı bu amaca adadım. Rabbimden dileğim şudur ki, ölümüm de bu yüce gayenin peşinde koşmakla olsun.

Başkalarının bu yolda olup olmaması benim için hiç de önemli değildir.

Müslümanmış gibi davranıp İslam’ı tahrif edenler, İslam’ı küfür ideolojileriyle barıştırıp karıştırmak isteyenler, yüzyıllardır bize kokuşmuş fikirler ve bombalarla saldıran küfür ittifakı ile onların yerli işbirlikçileri toplanıp engellemeye çalışsalar da, beni yardımsız ve yoldaşsız bıraksalar da bu yolda azimle yürümeye devam edeceğim!

İslami kitaplarla ilgili genel uyarı: İslam dini sadece kuran ve sahih sünnettir. Bunun dışında kalan bir söz olursa o terkedilir.

LINK:
İbrahimi Genç Oku – İndir (Google Play)
İbrahimi Genç Kitabı Oku / İndir (Yayınevi sitesinden)

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir