Boy uzatma formülü kitabı pdf
<

Boy Nasıl Uzar Boy Uzatma Formülü Pdf

Kısa boylu olduğunu düşünüp boy uzatma formülü arayanlardansanız, aradıklarınızı bu kitapta bulabilirsiniz. Boy Uzatma Formülü Kitabı içerisinde bazı boy uzatma egzersizleri ve yöntemleri yer almaktadır. Bu yöntemlere sadece sportif faaliyetler değil, aynı zamanda yeme-içme gibi boy uzamasını etkileyebilecek faktörler de dahildir. Pdf olarak boy uzatma kitabını indirmek veya okumak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İndirmek için önce yorum yapın.

Boy Uzatma Formülü Yazarı

Boy uzatma kitabının yazarı Doktor Derek J. Borris isimli bir uzmandır. Kendi bulduğu doğal boy uzatma yöntemleri ve diyetleri kitap haline getirmiş ve yayınlamıştır. Bütün dünyada ünlü olan bu kitap 7cm uzama garantisi ile bilinmektedir. Yöntemler tamamen doğal ve kullanımı kolay olarak sunulmaktadır. Ayrıca bilimsel olarak da destekli olduğunu da iddia etmektedir.

Boy Uzatma Kitabı İşe Yarıyor Mu

Boy uzatma kitabındaki yöntemler genelde yaklaşık 50 yaşına kadar olan herhangi erkek veya bayan kişiler için faydalı olduğu söyleniyor. Tabi yaş arttıkça ters orantı olarak etkisi de azalmaktadır. Özellikle ergenlik çağındaki gençler için son derece verimli olması mümkün.

LINK: Boy Uzatma Kitabı PDF İndir

Uyarı: Kitapbankasipdf.com sitesi olarak bizim verdiğimiz bir garanti yoktur. Denemek isteyen okuyucular için yöntemlerin sadece doğal ve insan tabiatına uygun olanlarını uygulamalarını tavsiye ediyoruz.

[Toplam:19    Ortalama:4.2/5]

Yazar: admin

2 thoughts on “Boy Nasıl Uzar Boy Uzatma Formülü Pdf

  Mehmet

  (21/04/2017 - 13:35)

  çok teşekkür ederim 10 cm falan uzarım heralde süper gözüküyor

  Asil

  (23/04/2017 - 17:49)

  Çok teşekkür ederim bu kitapla 15-20cm uzamayı planlıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir