Canan Karatay Diyeti Pdf Olarak Oku

Canan Karatay’ın Kitabı Karatay Diyeti Oku

Çok eski bir beslenme uzmanı ve diyetisyen olan Canan Karatay’ın Kitabı son zamanlarda popüler oldu. Karatay Diyeti olarak bilinen kitap içerisinde sağlık ve diyet açısından değerli bilgiler vardır. Beslenme uzmanı Canan Karatay‘ın kendisine özgü bazı zayıflama teknikleri olan kitaptır. Bu diyet kitabı diğerlerinden farklı olarak öncelikle sağlık hakkında bilgiler vermektedir. Standart olan 2 dilim peynir, 3 tane zeytin gibi klasik diyetlerden değildir.

Karatay Diyeti Kitabı

Strese girmeden, kendinizi aşırı derecede yorup sıkıntıya sokmadan zayıflamanın en kolay yollarını anlatmaya çalışan yazar, uzun yıllar biriktirdiği tecrübelerini bu kitapta anlattığını söylüyor. Karatay Diyeti kitabı ile zayıflamak elbette mümkündür. Bunun için diyete samimi bir şekilde başlayıp pes etmeden devam etmek gereklidir. Zaten bu diyetin aşırı derece sıkıcı ve bunaltıcı bir tarafı da yoktur. Bu diyet kitabı ile kilo vermek oldukça kolaydır. Asla et, balık, süt, tereyağı, yumurta yemeyeceksiniz diye bir şey ise kesinlikle yok. Tabiki bu tür gıdaları da tüketeceksiniz. Kalori hesaplama, kalori takip etme gibi sıkıntılara da girmeden kolaylıkla bir diyet yapabileceksiniz.

Canan Karatay Diyeti Pdf

Karatay Diyet Kitabı ile kolayca kilo verip, formunuzu koruyabilirsiniz. Kilo verme hızı bünyenize bağlı olarak değişebilmektedir. Bu diyet yöntemleri ile kilo vermeye bir kaç günde de başlayabilirsiniz bir kaç hafta da sürebilir. Tamamiyle bünyenize ve sizin diyete ne kadar uyduğunuza bağlıdır.

LINK: Karatay Diyeti PDF

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir