Carranzas Clinical Periodontology 12th Edition PDF

İnternet ortamında zor bulacağınız Carranzas Clinical Periodontology 12th Edition PDF kitabı indir seçeneğini paylaşıyoruz. Eğer paylaşımlarımızı beğendiyseniz uzun yorumlar yaparak sitemize destek olun. Diğer diş hekimliği kitapları ve tıp kitapları için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Not: Bu dosya PDF Kitap indir sitemiz tarafından yüklenmedi ve kontrol edilmedi. Virüs taramasından geçirmeyi unutmayınız.

Kitabın Tanıtım Yazısının Türkçe Çevirisi

Hem sınıf hem de klinik uygulama için en kesin ve yaygın kullanılan periodontoloji metni olan Carranza’nın Klinik Periodontoloji, 12. Baskı, temel bilim ve temel prosedürlerden rekonstrüktif, estetik ve implant tedavisindeki en yeni ileri tekniklere kadar en güncel periodontal bilgiyi içerir. Önde gelen uzmanlar Michael Newman, Henry Takei, Perry Klokkevold ve Fermin Carranza tarafından uluslararası katkıda bulunanlar havuzuyla birlikte yazılmış olan bu metin, yalnızca periodontal prosedürlerin nasıl kullanılacağını değil, sonuçların en iyi nasıl yönetileceğini ve her birinin desteklediği kanıtları açıkladığını açıklamaktadır Tedavi. ABD Ulusal Kurul Sınavlarında bulunan tüm bilgileri kapsayan bu basım, dişhekimliği eğitim programları ve öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Expert Consult web sitesi, e-kitabın tam olarak aranabilir içeriğinin yanı sıra, periodontal bir patoloji haritası, videolar, animasyonlar, vaka sunumları, PowerPoint’ler ve daha pek çok kaynaktan oluşan zengin kaynakları içerir.

Yeni Uzman Danışma deneyimiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve yüzlerce etkileşimli kitap satmak için lütfen bugün yeni Uzman Danışmanı ziyaret edin!

“Bu kitap diş hekimliği öğrencilerinden periodontal uzmanlara kadar her seviyedeki klinisyenler için mükemmel bir kaynaktır.” Bu yorum British Dental Journal, Nis 2015 tarihinde yapılmıştır.

  • Expert Consult web sitesindeki sonsuz kaynaklar, periodontal patoloji atlası, videolar, animasyonlar, PowerPoint slaytları, vaka çalışmaları, flashcards, inceleme sorular ve cevapları ve MedLine özetlerine bağlantılar içeren eksiksiz referans listeleri gibi gelişmiş materyallere erişmenizi sağlar.
  • Tam renkli 2550’yi içeren 3100’den fazla illüstrasyon, temel bilim ve cerrahi teknolojideki en yeni gelişmeleri tasvir etmektedir.
  • YENİ! Öğrencilerin, sakinlerin ve klinisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ikili içerik:
  • Baskılı metin içeriği, Birleşik Devletler’deki Ulusal Kurul Sınavlarında kapsanan tüm temel bilim ve klinik konuları kapsayan dişhekimliği eğitim programları ve öğrenciler için mükemmel bir seçimdir.
  • Ebook ve Expert Consult içeriği, basılı metinden gelen tüm bilgileri, ayrıca periodontal sakinleri ve pratik klinisyenler için mükemmel bir kaynak olan ve genellikle uzman muameleye yönlendirilen gelişmiş prosedürleri de içeren birçok klinik konuyla ilgili geniş sunumları içerir.
    2.550’lik tam renkli 3,100’den fazla illüstrasyon, temel bilim ve cerrahi teknolojideki en yeni gelişmeleri tasvir etmektedir.
  • YENİ! Yeni bölüm organizasyonu, bölümleri dört mantıksal bölüme ayırır: Periodontolojinin Biyolojik Temelleri, Klinik Periodontoloji, Ağız İmplantolojisi ve Tamamlayıcı Konular.
  • YENİ! ABD merkezli dişhekimliği eğitim programlarının çoğunun yanı sıra ABD dışındaki programları temsil eden çok sayıda ve saygın yazar ekibine iki yeni ortak editör ve birçok yeni katkıda bulunan kişi eklendi.
  • YENİ! Basılı metinde önerilen okumalar ve genişletilmiş e-kitapta bulunan eksiksiz referans listeleri.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir