Kitap Okumanın Faydaları

PDF Kitap İndir

Ücretsiz PDF Kitap İndir seçenekleri bulunan sitemizin tanıtım konusudur. Sitemizde yüzlerce farklı PDF E-Kitap bulunmaktadır. Sitemizdeki çoğu kitap PDF türündedir ve çoğu Yandex Disk gibi sanal depolama alanlarında saklanır.

PDF Kitap boyutları oldukça küçüktür. Yüzlerce sayfalık kitaplar bile birkaç megabyte büyüklüğündedir. Sitemizde bulunan kitaplar hakkında genel olarak -istisnalar hariç- herhangi bir tavsiyemiz yoktur. İçerisindeki saçma sapan ve yanlış bilgileri kesinlikle savunmuyor ve önermiyoruz. Kitaplar sitede yayınlanmadan önce hızlı bir şekilde tanıtım yazısından incelenir daha sonra siteye eklenir. Ancak bu inceleme sırasında gözden kaçan yanlışlar da olabilir.

Dolayısıyla kitapların sitede yayınlanmasının amacı sadece tanıtımdır. Telif hakkı bulunan kitapların kaldırılması için kitapbankasipdf@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Sitedeki kitaplar kendimize ait bir hesapta veya sunucuda barındırılmaz. Kitapları sadece yer gösterici olarak paylaşıyoruz.

Her türlü istek ve şikayetleriniz için PDF Kitap İndir sitemizin üst menüsündeki istek bölümünü veya mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Okuma, beyninize TV izlemekten veya radyo dinlemekten çok farklı bir egzersiz programı sunar. İster bir sayfa çeviricide bulunuyorsanız veya kahve makinenizin kullanım kılavuzunu tarıyorsanız, beyin, görme, dil ve ilişkisel öğrenme gibi diğer işlevler için gelişen kısımları belirli bir sinirsel devreye bağlanıyor.

Rush Üniversitesi Tıp Merkezi tarafından Önleme tarafından rapor edilen yeni bir araştırmaya göre, iyi bir kitaba dalmak tam anlamıyla hafıza gücünüzü birkaç yıl gençleştirebilir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir