Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Pdf

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Kitabı

Allen Carr isimli yazarın en çok satılanlar listesine giren Sigara Bırakmanın Kolay Yolu isimli elektronik kitabı 8 milyondan fazla satılmıştır. 180 Sayfadan oluşan bu e-kitap ile sigarayı bırakmanız mümkün olabilir. Eğer sigara bağımlısıysanız bunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz pdf halinde sigara bırakma kitabını indirip okuyun ve kararınızı verin. Kitap içerisindeki tavsiyelerin işe yarayıp yaramadığını böylelikle anlayabilirsiniz.

Sigara Bırakma Kitabı İşe Yarıyor Mu?

Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı Doktor Manfred Neuberger, Allen Carr’ın sigara bırakma kitabı hakkında kurumlar içerisinde sigara içme oranını son derece etkili bir şekilde düşüren tek yöntem olduğunu söylüyor. Araştırmalara göre bu kitaptaki yöntemler ile kurumlarında çalışanların sağlığını olumlu bir şekilde etkileyerek sigara illetinden kurtarıyor. Dr. Manfred Neuberger’a göre, Allen Carr’ın sigara bırakma e-kitap yöntemleri diğer yöntemlere göre çok daha etkili.

Dünya Sağlık Örgütü başkanlarından Doktor Judith Mackay da bu kitabı ve Allen Carr çalışmalarını hiç bir çekinme duymadan desteklediğini söylüyor. Aynı şekilde denedikleri bir çok yöntemin onun yöntemleri kadar işe yaramadığını da itiraf ediyor. Bunun için diğer yöntemlerde de Allen Carr – Sigarayı Bırakma Kitabı içerisindeki taktikler uygulanmaya başlandı.

Sigarayla Savaşanlar Vakfı başkanı Ubeyd Korbey, Allen Carr’ın verdiği 6 saatlik sigara bırakma seminerine katıldığını ve çok beğendiğini söylemektedir. Ek olarak şunları söylüyor: “1994 yılından beri ömrünü sigara denilen pisliğe karşı savaşmakla geçiren bir sağlık vakfı başkanı olarak ifade etmek isterim ki, sigara tiryakileri için sigara bırakmada en etkili yöntemler bu kitaptadır.”

LINK: Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Kitabı PDF 

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir