Tusdata, Tusem, Tustime ve Tusworld

Tusdata, Tusem, Tustime Ve Tusworld Deneme Arşivi İndir

Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) için hazırlanan Tusdata, Tusem ve Tustime Deneme Arşivi konumuzda en popüler arşivlerden birini paylaşıyoruz. TUS forumlarında en çok okunan ve indirilen TUS Deneme Sınavı Arşivi indirme linkini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonunda sitemizdeki diğer Tıp Kitapları PDF Arşivi bağlantısını da bulabilirsiniz. Eğer beğendiyseniz bu sayfanın sonundaki yorum panelinden yorum yaparak destek olabilirsiniz.

Patoloji (Bu yazıları okumanıza gerek yok)

Patoloji-Tus-Deneme Tusdata, Tusem, Tustime Ve Tusworld Deneme Arşivi İndir
Patoloji

Modern patolojinin uygulaması, biyolojik araştırma ve tıbbi uygulama bağlamında birbiriyle kesintisiz fakat birbiriyle bağlantılı olan birkaç alt disiplin alanına ayrılmıştır. Hastalığa yönelik biyomedikal araştırmalar, geniş bir yelpazede yaşam bilimi uzmanlarının çalışmalarını içerirken, dünyanın birçok yerinde patolojiyi tıp uzmanlığı olarak ruhsatlandırmak için tıp fakültesini bitirmek ve tıbbı uygulama lisansı almak zorundadır. Yapısal olarak, hastalık çalışması, spesifik ölçekler, organlar ve doku tiplerine özgü yöntem ve teknolojileri kullanarak hastalık için belirteçleri inceleyen veya teşhis eden birçok farklı alana ayrılmıştır. Bu bölümdeki bilgiler, çoğunlukla patolojiyi bu sistemlerde yaygın tıbbi uygulamaları dikkate alarak ilgilendirir, ancak bu spesifikasyonların her biri aynı zamanda bu ayrı organların dokularını etkileyen spesifik patojenlerin ve rahatsızlıkların hastalık yolakları ile ilgili çok yönlü patoloji araştırmasının konusu veya yapılar.

Pediatri

Pediatri-Tus-Deneme Tusdata, Tusem, Tustime Ve Tusworld Deneme Arşivi İndir
Pediatri

Pediatri, bebeklerin, çocukların ve ergenlerin tıbbi bakımı ile uğraşan tıbbın dalıdır ve yaş sınırı genellikle doğumdan 18-21 yaşlarına kadar değişmektedir (bazı yerlerde Orta öğretim). Bu alanda uzmanlaşmış bir tıp doktoru çocuk doktoru ya da çocuk doktoru olarak bilinir. Çocuk doktoru ve onun kökenli kelimesi “çocukların doktoru” anlamına gelmektedir; Iki Yunan sözcükten türemiştir: pais “çocuk” ve iatros “doktor. Çocuk doktorları hem hastanelerde, hem de neonatoloji gibi özel alt alanlarında çalışan ve çocuk uzmanı olan birinci basamak hekimleri olarak çalışmaktadırlar.

LINK: TUSDATA, TUSEM, TUSTIME VE TUSWORLD 2010-2017 PDF DENEMELER

LINK: TIP KİTAPLARI – DERS NOTLARI PDF ARŞİVİ

Yazar: admin

4 thoughts on “Tusdata, Tusem, Tustime Ve Tusworld Deneme Arşivi İndir

  MERT

  (29/12/2016 - 17:51)

  deneme kitaplarının olduğu lnk kırık

   admin

   (04/01/2017 - 12:39)

   Link yenilenmiştir.

  Burak

  (06/02/2017 - 08:33)

  Allah razı olsun.

  İsmail Bilgin

  (31/08/2017 - 10:27)

  teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir