PDF Kitap İndir Logo

Ücretsiz PDF Kitap İndirme Sitesi

Kitapbankasipdf.com Ücretsiz PDF Kitap İndir sitemizde birçok kategoriye ait E-kitap bulunmaktadır. İndirmeyi düşündüğünüz kitaplara kolayca ulaşmak için sitenin üst kısmındaki veya hemen sağ taraftaki arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Eğer arama sonuçlarında aradığınız kitabı bulamadıysanız menüdeki “PDF Kitap İstek” bölümüne girip yorum yaparak siteye eklenmesini isteyebilirsiniz.

Sitemizdeki kitaplar kendi sunucumuzda barındırılmamaktadır. Sitemizdeki PDF kitaplarda genellikle herhangi bir şifre yoktur. Ancak eğer indirdiğiniz dosyalar şifre istiyorsa bize kitapbankasipdf@gmail.com adresinden ulaşıp şifreyi alabilirsiniz.

Sitemizdeki kitaplar incelenmemektedir.

Bu sebeple indirdiğiniz kitapları taramadan geçirmeniz daha güvenli olacaktır. Çoğu PDF kitap Yandex veya Google gibi platformlarda barındırıldığı için kendinden bir güvenlik taramasına tabi tutuluyor ancak diğer dosyalarda bu olmayabilir. Doğabilecek herhangi bir sorundan sitemiz sorumlu tutulamaz.

İçerisindeki bilgiler de incelenmemektedir.

Sitemizdeki kitapların içerisindeki bilgiler de incelenmemektedir. Bunun için içerisindeki yanlış ve saçma sapan bilgileri kesinlikle tasvip etmiyoruz. Biz sadece kitapların başlıklarından ve tanıtımlarından değerlendiriyoruz. Örneğin paylaştığımız herhangi bir soru bankasında saçma bir bilgi olabilir. Veya aynı durumla sağlık kitaplarında karşılaşabilirsiniz. Bu tarz durumları bize bildirdiğinizde o kitap sitemizden kaldırılır.

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir