Wifi Şifre Kırma

Günümüzde kablosuz internet noktalarının yaygınlaşmasıyla wifi şifre kırma hakkındaki tartışmalar ve araştırmalar oldukça çoğaldı. İnternet doğru kullanılırsa güzel bir nimet. Günümüzde ulaşımı da oldukça kolay. Mobil telefon ve tabletlerden, bilgisayarlardan rahatlıkla her yerde internete girmek mümkün.

Çevrenizde birçok bölgede ücretsiz internet ağı vardır. Bunları yardımcı uygulamalar kullanarak tespit edebilirsiniz. Buna rağmen bazı kişiler inatla kişilerin özel wifi ağını kırıp kullanmaya çalışıyor. Bu apaçık hırsızlıktır. Eğer bir kişinin internetini kullanmak istiyorsanız, şifresini gidip kendisine sormalısınız.

Bu yüzden wifi şifre gösterme programları ve yöntemleri sadece güvenlik amaçlı olarak öğrenilmelidir. Aksi takdirde başkasının hakkına girip hırsızlık yapmış olursunuz. Güvenlik bilgisi olarak aklınızda tutarsanız bu bilgiler sayesinde kendi wireless ağınızı hırsızlardan korumuş olursunuz. Böylelikle oluşabilecek zor durumlardan ve gelmesi muhtemel yüksek faturalardan korunmuş olursunuz.

Kaynkak: http://www.wifisifrekirma.org/

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir