Yiğit Muvahhidlerin Öyküsü PDF

Yiğit Muvahhidlerin Öyküsü PDF İndir

Furkan Yayınevi’nden çıkan Yiğit Muvahhidlerin Öyküsü isimli roman bir kaç genç muvahhidin küfre ve ehline karşı mücadelesini konu almaktadır. Tarihte bu yiğitler her zaman olmuştur ve olacaktır.

Yaşamları ve ölümleri hep bunun için, yani ‘La ilahe illallah’ davasını yüceltmek içindir. Bu uğurda nice yiğitler öykülerini kanlarıyla yazdılar, yazıyorlar ve yazmaya da devam edecekler. Çünkü bitmeyen tek öykü bu Yiğit Muvahhidlerin Öyküsü‘dür. Çünkü bu hak ve batıl savaşıdır. Batıl tamamen silininceye kadar bu öyküler yazılacaktır.

Tarih yiğit muvahhidleri yazdığı gibi, bu yiğitlerin karşısında duran düşmanları, zalim tağutları ve onların hilelerinin nasıl boşa çıktığını ve hüsrana uğrayanlardan olduğunu da yazmaya devam edecektir. Bugün ve yarınki tağutlar da firavun, nemrut, ebu cehil gibi seleflerinin yanında tarihin çöplüğünde yerlerini alacaktır. Yazar: Anonim.

İslami kitaplarla ilgili genel uyarı: İslam dini sadece kuran ve sahih sünnettir. Bunun dışında kalan bir söz olursa o terkedilir.

LINK:
Yiğit Muvahhidlerin Öyküsü PDF E-Book
Yiğit Muvahhidlerin Öyküsü Wattpad

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir